Конкурс «КОНИКА КУПАЛА 2014»

Конкурс українських гумористичних мініатюр стартує знову! Запрошуємо всіх, хто полюбляє сміятися!

Умови участі

Прийом конкурсних творів триває з 1 грудня 2013 року по 1 червня 2014 року. Приймаються найрізноманітніші гумористичні мініатюри: і байки, і анекдоти, і гуморески, і монологи, п’єси, сценки тощо. Один автор може надіслати стільки творів, скільки забажає.

Обмеження: об’єм одного твору повинний мати не більше 5-8 хвилин у прочитанні. Якщо його будуть опрацьовувати артисти, то до цих хвилин додадуться ще паузи, інтонація, пунктуація та інші засоби сценічної майстерності. Це приблизно 2-3 аркуші А-4 друкованого 14 кеглем з міжрядковим проміжком 1.

Твори надсилайте на е-mail інтернет-журналу «Стос»: stos-ua@yandex.ua з поміткою «На конкурс «КОНИКА КУПАЛА 2014». У листі обов’язково вказуйте назву твору, ім’я та прізвище, вік, регіон (місто, район, область), електронну адресу. Твір надсилайте у форматі текстового редактора Word (.doc), кегль 12 (TimesNewRoman), інтервал одинарний.

Приймальна комісія розгляне твір і затвердить його для розміщення на сторінках інтернет-журналу «Стос», причому буде публікуватися тільки твір з назвою, без імені автора. Робиться це заради об’єктивності оцінювання. Оцінюватися буде літературний твір як гумористична мініатюра, а не автор, хоч і гуморист.

Твори матимуть свій порядковий номер і по завершенні публікування (з 2 червня) їх розгляне конкурсна комісія. Вона визначить серед творів 20 найкращих, які потраплять у фінал конкурсу.

З 15 червня по 1 липня 2014 року експерти літератури і театру виставлять кращій 20-ці свої бали. Твір, що набере найбільшу кількість балів, стане переможцем конкурсу «КОНИКА КУПАЛА 2014»!

Нагорода: переможець отримає на сцені конкурсної програми дванадцятий Срібний Ґудзик, який буде вручатися у с. Семенівка Миколаївської області!

Увага! Прийняті й ухвалені конкурсні твори не видаляються з конкурсу в жодному разі! Тож відмовки на кшталт “Я передумав брати участь у конкурсі” тощо не спрацюють.

Детальніше ознайомитися з умовами та історією конкурсу можна на: http://vasilakupala.jimdo.com/

Чекаємо на Ваші твори!

P.S. На прохання організатора конкурсу Василя Юдова з 1 березня 2014 року нові конкурсні твори тепер приймаються від автора тільки з «Формою згоди». «Форма згоди» потрібна, щоб потім не виникло непорозуміння (наприклад, через передачу автором авторських прав видавництву чи публікацію автора в іншому ресурсі).

 

ФОРМА ЗГОДИ

Я ______________________________ автор літературної мініатюри (або мініатюр, перелічити назви)_____________________________________ ___________________

Даю згоду на оприлюднення цих творів на сторінках Інтернет журналу «Стос» та Інтернет ресурсах благодійної організації «Василя Купала» в рамках конкурсу «Коника Купала 2014». У разі якщо авторство творів буде змінюватися згідно чинного законодавства України, я залишаю право розпоряджатися творами, які були оприлюднені під час конкурсу «Коника Купала 2014», організаторам конкурсу в рекламних цілях.

Для підтвердження цієї згоди залишаю свою поштову та електронну адресу:

_______________________________

_______________________________

 

Надсилаю цю згоду на електронну адресу «Василя Купала» (vmud@mail.ru) та редакції журналу «Стос» (stos-ua@yandex.ua).

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

 1. ЗАБАГАТО умов! ЗАБАГАТО мороки!

 2. Alisa сказав:

  Любове, такі умови в організатора конкурсу, а не в журналі “Стос”. Мороки багато, згодна.

 3. Віктор сказав:

  А як Ви прокоментуєте оце: …я залишаю право розпоряджатися творами, які були оприлюднені під час конкурсу «Коника Купала 2014», організаторам конкурсу в рекламних цілях.
  Ніяких часових рамок, обмежень? Це, якщо надав твір у журнал, то віддав назовсім і авторські права, бо не пише, на який період.Чи не так?

 4. Alisa сказав:

  Цікаве питання. Надішліть його, будь ласка, організатору конкурсу, бо я сама втомилася вже пояснювати, що авторські права мають залишатися у автора, а не у видавництва чи ще когось. З іншого боку, можна зрозуміти організаторів конкурсу, адже автори, надсилаючи твори, погоджуються з тим, щоб твори публікувались у журналі. І потім писати, щоб конкурс видалив твори, м*яко кажучи, безглуздо. “Форма згоди”, як на мене, залишає за автором авторські права, але дозволяє організаторам конкурсу публікувати конкурсні твори, щоб їх могли побачити читачі. От і вся рекламна мета. Хочете брати участь у конкурсі – беріть.

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *