Світ побачила антологія майданівських віршів «Небесна сотня»

ккк

Книгу видавництва «Букрек», впорядковану Лесею Воронюк, вже без перебільшення називають наступним «Розстріляним відродженням» і прирівнюють до антології відомого укладача Юрія Лавриненка. Це видання було представлено в Парижі на книжковому салоні.  Раді повідомити, що до антології увійшли й вірші Світлани КОСТЮК, яка вже публікувалася у журналі «Стос»!

До «Небесної сотні» увійшли поезії 234 авторів з 6 країн. Це 392 сторінки, що, безперечно, претендують на звання «народна книга» і є вдалою спробою зібрати, а найголовніше, зберегти вірші, які були написані українською, російською та білоруською мовами. Твори розповідають про революційну боротьбу українців за власне майбутнє, що відбувалася протягом листопада 2013 – лютого 2014 років. Є навіть вірші співробітників ЗМІ, зокрема – Ольги Кашпор (журналістки «ТСН. Тиждень») та Тетяни Власової (піар-менеджера каналу ICTV).

Авторкою ілюстрації на обкладинці є Марія Федюк. Ця картина із Воїнами Небесної сотні встигла стати народною, і авторку знайти було майже нереально. Але доля склалася так, що тепер ця ілюстрація – обличчя антології.

Антологія вже є в Чернівцях у книгарнях «Букініст» та «Українська книга». На 15 квітня планується презентація в Чернівцях в Мармуровій залі ЧНУ на 17.00 годину. У травні сподіваються зробити презентацію в Києві. Книгу можна придбати на сайті видавництва “Букрек”: http://bukrek.net/shop/. Звертайтеся!

За словами упорядниці Лесі Воронюк, книга ця неймовірна, її не можна читати на ніч і без валер’янки. Проте антологію варто брати в руки кожного разу, коли буде спокуса зробити щось зле чи незаконне.

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

 1. A_Edelweiss сказав:

  Цю книжку треба розповсюдити по всіх книгарнях та бібліотеках, аби кожен міг із нею ознайомитися. А ще краще – в кожен дім, щоби кожен пам’ятав, що за нього інші віддали своє життя. Я б таку книжку не роздумуючи придбала, аби знати, де її можна придбати…

 2. Alisa сказав:

  Рада повідомити, що до антології увійшли й вірші Світлани КОСТЮК, яка вже публікувалася у журналі «Стос»! А де придбати книгу, й сама хотіла би знати… кажуть, буде презентація в Києві у травні, але не відомо, де саме і коли саме.

 3. Доброго дня! Книгу можна придбати на сайті видавництва “Букрек”. Звертайтеся!
  http://bukrek.net/shop/

 4. Alisa сказав:

  Дякую за інформацію! Обов’язково намагатимуся придбати цю книгу. З повагою, Аліса.

 5. A_Edelweiss сказав:

  Теж дякую за інформацію щодо придбання книги!

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *