Сучасна гумористична казка-мотивація для читачів будь-якого віку, або Курочка Ряба і блокнот-контролер (№56)

Жили-були дід та баба, худі як тріски, такі, що крізь них можна було дивитись мов крізь скляних. Вони кохали один одного понад усе, тож не зважали на бідність, що цілком і повністю поглинула їх життя та своєю залізною пащею зазіхала на їх найбільшу радість – Курочку Рябу. Дідусь мав економічну освіту, тож завжди контролював витрати. Робив він це з таким запалом, ніби за кожну відстежену ним копійку отримає премію захмарних розмірів. Завітними чи-то навіть святими у оселі стареньких були дві речі: Курочка Ряба та блокнот-контролер. Бабуся день і ніч бігала навколо Курочки, зносячи все на своєму шляху, так що аж ноги у неї горіли. Проте, якщо б вона бодай пальцем зачепила блокнот, дід би не залишив би від неї і живого місця. Жили наші герої довго, але кожного дня намагались уявити що вони молодята і що незабаром щастя з ноги відчинить їх старі, заколочені на двадцять шість замків двері. 

Радісна мить таки настала. У сім’ї з’явився новий, такий бажаний та очікуваний клопіт – Курочка знесла яйце. Бідні? То й що? Не робити ж омлет з жовтопузої малечі, що от-от вирветься з шкаралупи.

Нажаль, не довго сонце світило. Миша, що вже давно було повісилась на холодильнику, гуляючи кімнатою натрапила на блокнот і випадково перечепившись розбила яйце. Горе важким каменем впало на плечі подружжя. Ряба горювала разом з ними, мабуть, це саме те, що було їй потрібно щоб у ній прокинувся талант, який здавалось вже був приречений на вічну сплячку. Віднині Курочка несла лише золоті яйця зі срібними візерунками. Не було б щастя, та нещастя допомогло.

Зараз у блокноті дідуся вже не збитки, а лише прибутки від вдало проданих коштовних яєць. Насправді все залежало лише від вдало вибраного блокноту, адже, саме він відкрив талант Ряби та допоміг реалізуватись економічній освіті дідуся. Шукаючи причину своїх невдач не занурюйтесь надто глибоко, часто відповідь на ваше запитання :“Чому мені не щастить?” – лежить на поверхні. Просто придбайте новий блокнот і зніміть всі двадцять шість замків сумнівів, нарікань та зайвих думок. Щастя є. Щастя буде.

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

  1. Ярослав сказав:

    Понравилось.

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *