Казка про дієту (№57)

Франческа Івановна була досить жирною свинякою. Вона постійно жерла свиней і ще більше товстіла. Її денна норма була 44 відбірних кабана. Вона смажила їх у спеціальній печі на заводі. Франческа вже до липня набрала дві тонни жиру і не збиралася зупинятись. Вона також любила і баби Любині біляші з трьома свинями і чотирма кілограмами приправи, але, все ж, її улюблена їжа – жарені кабани, а коли відключали газ, то вона їх сирими поїдала, а ті тільки жалісно хрюкали і лопали під гнилими жовтими зубами восьмиповерхового мутанта Франчески Івановної.

Так ішли дні за днями, свині за свинями. Чудовисько-дівчина ніяк не переставала жерти. Вона ставала все більшою і жирнішою, аж поки не стала чотирьохтонною бочкою жиру, який так і ліз із неї. 

Якось, поївши фуру бідних носорогів, бо у світі вже закінчились усі свині, вона запустила у хід свою коронну відрижку, яка у 1986 році і стала причиною аварії у Чорнобилі. Франческа одягла свої улюблені леопардові лосіни, бо була дуже сексуальною у них, коли дивилась у дзеркало. Дівчина взяла гроші і пішла в аптеку, щоб купити еспумізан, бо щось важко пішли їй ці кляті носороги. Але по дорозі сталася біда – серцевий напад наповал звалив смердючого мутанта.

Через деякий час у лікарні до неї завітав лікар, який сказав, що їй бажано сісти на дієту. Франческа не хотіла цього, вона не слухала лікаря, а просто длубалася у носі, щоб перекусити. Але лікар поманив її дюжиною морських свинок і Франческа погодилась його вислухати. Він зумів переконати її, що треба сідати на дієту. Франческа Івановна сіла на свій персональний вантажний кран і поїхала додому в бункер у лісі.

«Все, красотка, більше ніяких свинок, ніякого м яса!» – заявила вона сама собі і сіла на диван. Але тільки-но вона увімкнула радіо, як там почула новий рецепт запікання курятини. «Ай блін!!!» – психувала вона.

Йшли голодні дні і ночі. На диво, дієта подіяла досить раптово – Франческа почала худіти. Вона зменшувалася на очах. Вже й не закривала сонце для сусідового хмарочоса, вже й не дразнили її діти «жирною потворою»… Все йшло чудово, але вона дуже хотіла їсти, ніяк не могла подолати голод, який роздирав її нутрощі і заставляв виділятися слину, яка тікла з її рота рікою, а вона збирала все в банку і випивала. Коли вона стала п ятидесятикілограмовою худенькою дівчиною, то закохалася в пекаря і вони поїхали в Америку, де віона стала відомою актрисою на ім. я Анжеліна, а її чоловік – пекар, став шеф-кухарем, який постійно перевдягався в якогось білого чоловіка на ім. я Бред чи як там його.

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *