Казка про суперсилу (№59)

Якось, не так і давно, буквально вчора, об’явився екстрасенс, який мав суперунікальну гіперкрутезну ультра-афігєнну силу. Він міг усе, ну зовсім усе на світі і був суперрозумний, мав такий розум, що міг пояснити створення всесвіту, знав таємницю життя і смерті, сенс буття, ну все. Але чомусь прийшов на передачу «битва екстрасенсів». Не зрозуміло, що він зі своїми надлюдськими можливостями хотів там зробить. Може, хіба що, прорекламувати себе, щоб заробить бабла, але навіщо, якщо він може це зробити силою думки. Ну, карочє, не ясно, він же ж просто ну капєц, слів немає, такий розумний, і він краще за всіх знає, що і як робити. І вабщє, він навіть знає, що кому робить. І що з ким станеться. Це правда, бо у нього перед програмою брали інтерв’ю, і він там так і сказав. Більшість розумних людей повірили, адже по тєліку дурить не будуть, та й тим більше ми маємо справу з екстрасенсом, спробуй тут не повір, то він ще відчує це і щось з тобою зробить прямо через телевізор. Ну карочє, тільки дурні не повірять в його суперздібності. 

Карочє, шоу почалось. Всі екстрасенси дивним образом могли відгадувати машину, де лежить труп чоловіка, а також могли по фотографії визначить ім*я померлого. А ведучий всіх запевнює постійно, що шоу знімається у режимі «live», тому ніхто нікому не підказує. Та й взагалі, які можуть бути сумніви, коли на екрані такі чудеса відбуваються. Може бути і так, що ці екстрасенси і є суперменом, і спайдерменом, такі вони круті.

Всі екстрасенси там управляють погодою,визивають духів, переміщують предмети у просторі і часі, і т.д. А суперлюдина, яку, до речі, звати Лапух (що з гр. перекладається як «сама чесна людина в історії людства» ), стояв собі, спостерігав за всім і просто сміявся.

-Чого ви ржете? – спитав ведучий – скоро ваша черга, що ви нам покажете?

-Все це просто фігня, порівняно з тим, що можу я! – сказав Лапух і розсміявся – аха – ха – е – гее – хее.

Дійшла черга і до нього. У передачі вже показали дуже багато чудес, які люди не бачили ніколи, і сприймали все, як зомбі.

Лапух вийшов на високу сцену. Всі в очікуванні супер-чуда, аж ротяки повідкривали. Пройшло 10 секунд, Лапух ще раз на всіх глянув, а потім закрив очі і викрикнув: «Карапан – самакан –тадан – фарабааааан!». В небі щось задзижчало, загуділо, люди попадали на землю, навіть телеглядачі, а виявилось, що то просто вертоліт пролітав. А Лапух відкрив очі, сказав, що взірвав сусідню галактику і пішов задоволений додому.

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *