Літо літературне

Літературно-художній інтернет-журнал «Стос» оголошує випуск №3 (з 1 червня по 1 вересня). У цей проміжок часу від авторів приймаються нові твори і/або статті для третього випуску. Якщо текст надходить цікавий і якісний, він публікується на сайті журналу найближчим часом.

Планується продовжити такі публікації, як «Цікаве віршування» Елли Титової-Ромм. Практика показала: багато хто з авторів потребує критичних статей, що допомагають у розвитку навичок і пошуках відповідей на запитання, як писати. Також є сподівання заповнити, нарешті, категорію «Драматургія» хоча б одним твором. І, звичайно, не забуваємо про рецензії на книжки, бо ж літо. Літо, сезон для відпочинку й дозвілля, коли є можливість вибирати й читати книжки на свій смак. Сезон, коли творчу молодь з усієї України запрошують до літературної школи-табору «Калавурня», а професійних літераторів – до Латвії. Відбуваються чисельні літературні конкурси; серед них: II-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча гора» і літературний конкурс «Pro Patria!» («За Батьківщину!») – у доленосний час.

Проте справжньою подією для шанувальників жанрової літератури обіцяє стати церемонія нагородження «Коронація слова — 2014», яка відбудеться 5 червня у Будинку Офіцерів Збройних Сил України! Тож незабаром українська література поповниться новими яскравими іменами.

Гарного вам літературного літа!

Редактор журналу «Стос»

Аліса Гаврильченко

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *