Визначено переможця премії імені Володимира Короленка 2014

????????

Цього року літературну премію імені Володимира Короленка отримав письменник і перекладач Сергій Батурин за роман, яким він дебютував у російськомовному літературному просторі України. 

Роман «Потомственный чекист», вперше презентований читачам 1 квітня цього року у Києві, став дванадцятим у письменницькій кар’єрі Сергія Батурина та його дебютом у російськомовній літературі. Роман написаний за мотивами реальних, майже детективних, подій, що відбувалися в 80-ті – 90-ті роки XX століття в Москві та Києві. Більше того, головного героя книги автор практично повністю «списав» зі свого однокласника, який в реальному житті потрапив у м’ясорубку подій, описаних Сергієм Батуриним.

Це історія, зумовлена збігом кількох фактів. У столиці СРСР з’явився кривавий маніяк, який здійснював звірячі вбивства і зґвалтування. І так сталося, що ці звірства співпали в часі з кількома іншими подіями: появою нового курсанта у Вищій школі КДБ і «операцією» керівництва КДБ СРСР з усунення зі служби багаторічного керівника служби КДБ України, відповідального за охорону вищих посадових осіб республіки та який користується величезною довірою першого секретаря ЦК КП України. Так склалося, що новий курсант є сином полковника, на місце якого вище керівництво хоче впровадити «свою» людину.

Володимир Мудрак — це справжнє ім’я прототипу головного героя — є також автором обкладинки книги.

Більше про Автора читайте, будь-ласка, за цим посиланням: http://calvaria.org.ua/autor.php?aid=53

Придбати книгу можна в книгарні «Читай-город» (Київ, вул.. Б.Хмельницького, 3Б), в Інтернет- книгарнях або замовити тут: http://pr-prime.com/p31762361-baturin-sergej-potomstvennyj.html

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *