«Люди-кулі», «пісні-міни» й «міномети-гітари», або Дух волі та свободи в піснях

У Києві презентують новий CD-альбом пісень з Майдану легендарного стрийського барда у виконанні дуету “КУЛІ”  з Майдану (Зиновій Медюх, Максим Перев’язко): Хлопчина з Майдану

Лише — дві презентації і хлопці знову повертаються в зону АТО.

Дух волі та свободи в піснях, що народилися на Інститутській, Грушевського та довгими холодними ночами на Майдані, а зараз пройшли вишкіл на блок-постах та у військових частинах АТО… Альбом, обіцяний товаришам, багато з яких загинули ще тоді, у лютому..

 

Запрошуємо вас 21 серпня (у четвер) і 23 серпня (в суботу) на перші дві київські презентації альбому пісень з Майдану легендарного барда:

  • «живе» виконання дуету «Кулі»
  • справжній дух Майдану та боротьби
  • можливість придбати диски з автографом автора й
  • тепле спілкування.

Зиновій Медюх, легендарний пан Зеник із Стрия, зірка «нічного» Євромайдану. Пісні Зеника називають зброєю, а його знають як громадського діяча, ветерана всіх Майданів Незалежної України, барда, координатора та учасника мистецьких фестивалів і… професійного тенісиста (так-так, він, крім усього іншого, є ще й сертифікований тренер Федерації Тенісу України та президент тенісного клубу «Сокіл» (Стрий)).

Він вийшов підстелу 26 грудня 2013 р, пережив усе, що було на Майдані під час Революції Гідності: барикади, «Нічна Варта», Самооборона (12 сотня), Грушевського, Інститутську. До 14 березня вдома був 2 дні, потім — перший збір до Національної Гвардії, і вже потім як резервіст разом із товаришем по «Нічній Варті» та бійцем першого батальйону Національної Гвардії Максимом Перев’язко, відтворив Стрийський дует «Кулі», але вже — «Кулі» з Майдану. І тепер його пісні можна почути на блок-постах, в зоні АТО по містах та селах на Сході України.

Приходьте, слухайте, відчувайте, спілкуйтеся:

  • 21 серпня (четвер) о 19:30 до Кнайп-клубу «Купідон» за адресою: вул. Пушкінська 1-3/5, Київ (вхід вільний)

та

  • 23 серпня (в суботу) о 18:30 до ковокінг простору Freud House за адресою: вул. Костянтинівська 21, Київ (вхід за умовами простору)

А тих, хто фізично не зможе бути присутнім на презентаціях, запрошуємо «підключатись» до студії Громадського радіо 23 серпня (в суботу) о 22:30, де чудова радіоведуча Анастасія Багаліка прийматиме на гостину «КУЛІ» з Майдану — Зиновія Медюха і Максима Перев’язка.

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *