Чеське радіо транслюватиме Руслана Горового

Gorovyj

Незабаром у радіоефірі національної радіостанції Чехії звучатиме оповідання «Правда» з книги «Гагарін і Барселона» українського журналіста й письменника, головного режисера «Магнолія-ТВ» і керівника проекту «Служба розшуку дітей» Руслана Горового. Відповідні права Чеському радіо надала PR-Prime Company, одним із підрозділів якої є літературна агенція. Згідно підписаної ліцензійної угоди, буде здійснено кілька трансляцій оповідання чеською мовоюу перекладі Ріти Кіндлерової (Rita Kindlerová) на всій території Чеської Республіки. Запис цих трансляцій можна буде прослухати і на сайті.

Це стане ще одним кроком до знайомства чехів із творами письменника. Нагадаємо, що у червні ц.р. Руслан Горовий представив у Празі свій документальний фільм про Куренівську трагедію «Київський потоп» (з чеським перекладом) і збірку оповідань і повістей «Гагарін і Барселона» (2013, Львів: Кальварія). Чеський переклад та інтерпретацію фільму забезпечила Чеська асоціація україністів. А в грудні 2013 інтерв’ю з автором та чеський переклад одного з оповідань збірки було опубліковано разом у популярному молодіжному часописі Babylon.

Наразі також ведуться перемовини про видання «Гагарін і Барселона» з чеським видавцем.

А Руслан Горовий тим часом презентуватиме свою нову книгу «Ген воїна» (Львів: Кальварія), перша презентація якої відбудеться під час Форуму видавців у Львові.

 

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *