Журналу «Стос» – 1 рік!

Перший випуск номера інтернет-журналу «Стос» вийшов 1 грудня 2013 року. За один рік існування на сайті з’явилося більш ніж 180 публікацій. Серед них є поезія, проза і навіть справжня драматургія.

Ми вдячні авторам творів за довіру до нашого журналу. Дякуємо читачам та критикам, чиї коментарі надихали нас на подальшу роботу. І так, аргументованої та конструктивної критики ніколи не буває забагато.

Ми вдячні видавцям, які стежать за нашими публікаціями про книжки. Намагаємося писати лише про ту літературу, що заслуговує на увагу. Наш ідеал – якісні твори для широкої аудиторії, написані вишуканою мовою. Нудних жанрів для нас немає.

Наступного року в категорії «В записничок» будуть нові публікації про творчість. Сподіваємося, вони допоможуть молодим авторам.

Інтернет-журнал «Стос» залишається безкоштовним і цікавим проектом та затишним сайтом.

Дякуємо за те, що Ви з нами!

Редактор журналу «Стос»

Аліса Гаврильченко,

адмін сайту

Андрій Ступницький

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

 1. Микола сказав:

  Щиро вітаю (зокрема й від імені інших читачів) інтернет-журнал “СТОС” з першим роком! З усього видно він був — стук-стук по дереву! — вдалим. А якщо так, то і в подальшому зичимо йому йти впевнено, творчо й кмітливо! Віриться, що і надалі фірмовою ознакою “СТОСу” будуть гідні читабельні твори, географічне та вікове розмаїття, гарний (як зараз) шрифт,наявність цікавих рубрик, тепла увага редакції й хороша творча атмосфера загалом.

  1. Alisa сказав:

   Дякую, Миколо!
   Дуже приємно бачити, що людям подобається журнал. Будемо й далі робити все, щоб він не став гіршим.
   З усміхом, Аліса Гаврильченко.

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *