Що почитати взимку 2014-2015: ТОП-5 книжок від журналу «Стос»

«Маґнат» Галини Пагутяк

MAGNAT

Вже анотація книжки зацікавлює своєю загадковістю. Виникає почуття, що тут є якась таємниця, химерна й містична водночас. Це не детектив і навіть не готика, проте дещо в романі є й від цих жанрів.

«Казки мого бомбосховища» Олексія Чупи

31993_47420

У книжці відомого нині письменника розповідаються зворушливі й трагічні історії з донбаської «сталінки», розповідається про страшні речі. Книжка, як ніколи, є сьогодні актуальною, адже в ній художньо відображена сьогоденна дійсність.

«Листи з того світу» Сергія Бута

31991_47418

Сучасний містичний детектив, який сподобається особливо тим, хто захоплюється колекціонуванням старожитностей і таємницями. Головний герой тут – студент, що на цвинтарі знаходить лист, у якому прохають врятувати викрадену дитину…

«Hunt, Doctor, Hunt» Гасі Шиян

index

Значна частина книжки була написана на телефоні, коли авторка лікувалася від синдрома Ханта. У книжці розповідається про чорношкірого студента й медика, який однак уболіває за Вкраїну. Долайте відчуття апокаліпсису за допомогою тексту!

«Львів, львів’янки, любов» – антологія

lvivjanky_knyzhka3313

Для тих, хто закоханий у місто старого лева або хоче більше дізнатися про нього, сьогодні є антологія, що розповідає різноманітні історії, написані жінками. Одинадцять авторок, що пов’язані зі Львовом, відтворюють його образ в оповіданнях або фрагментах романів.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *