У Нью-Йорку вийшла міжнародна поетична антологія «НАШКРИМ»

mvfoto_2014_12_19_НашКрым

У нью-йоркському видавництві «КРиК» вийшла російськомовна книжка «НАШКРИМ», в якій зібрано вірші сучасних 120 авторів з України, Росії, Латвії, Німеччини, Італії, Франції, Ірландії, Ізраїля, США та Австралії. У тому числі відомі поети Олександр Кушнєр, Михайло Айзенберг, Віктор Кривулін, Юрій Кублановський,  Кирило Ковальджи, Олексій Парщиков, Євген Бунімович, Олександр Кабанов, Генріх Сапгир і багато інших. 

Ініціаторами проекту і укладачами збірки є літератори Геннадій Кацов та Ігор Сід.

На офіційному сайті проекту повідомляється, що видана антологія – це поетичний миротворчий маніфест, спроба повернення Криму з простору розбрату в простір літератури та інтелектуального діалогу.

«Сьогодні в реальному житті ллється і так багато крові, так що не вистачає ще, щоб вона лилася під обкладинкою поетичної збірки. І в цьому – позиція авторів антології, які представлені віршами про Крим. І тільки віршами про Крим. Приклад того, що можна і сьогодні займати в кримському питанні гідну миротворчу позицію», – заявили автори проекту у своєму маніфесті.

В антології автори, за їхніми словами, є з різними поглядами щодо кримського питання. Але незгода з цього приводу не завадила їм узяти участь у загальному поетичному проекті. Творці проекту народилися у Криму. Ігор Сід – у Джанкої, а Геннадій Кацов – у Євпаторії.

Ігор Сід – московський поет. Засновник кримсько-московської поетичної групи “Півострів” (1992), організатор Боспорського форуму сучасної культури (1993-2013) і Кримського геопоэтического клубу (з 1995).

Геннадій Кацов – російсько-американський поет, письменник, журналіст. У 1980-х був одним з організаторів легендарного московського клубу “Поезія” (з 1987 по 1989 рік був його директором) та учасником московської літературної групи “Епсилон-салон”. У 1989 році емігрував в США, де зробив кар’єру в галузі журналістики. У 2014 році був номінований на звання “Людина року російськомовної Америки” у категорії ЗМІ.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

  1. Едуард сказав:

    Книжка “НашКрым” — завуальована підтримка анексії Криму. А деякі автори повелися на це, не подумавши.

  2. Admin сказав:

    Звідки Ви знаєте? Ви вже читали книжку?

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *