Дебютний роман Селести Наґ «Усе, що я ніколи не говорив тобі» – найкраща книга 2014 року за версією Аmazon.com

book-everything-i-never-told-you-078-d111241_sq

Дебютний роман Селести Наґ «Усе, що я ніколи не говорив тобі» (Celeste Ng «Everything I Never Told You») увійшов у ТОП-100 всесвітньо відомої компанії «Амазон» і посів перше місце серед інших книжок. 

Критики та читачі цей роман називають літературним трилером. В ньому є всі елементи, що притаманні іншим творам цього жанру: зникла дівчинка, озеро, місцевий поганий хлопчик, що останнім бачив дівчинку… проте така традиційність зовсім не завадила авторці створити оригінальний сюжет і величну, спокійну та елегантну атмосферу, яка захоплює читача з першого ж рядка. Це історія таємниць, кохання, туги, брехні і знання.

Роман починається зі смерті Лідії, улюбленої дочки Мерілін та Джеймса. Це 70-ті роки, штат Огайо і китайсько-американська родина. Смерть Лідії призводить до того, що у родині починають розкриватися таємниці, які, здавалося, були поховані назавжди. Виявляється, що історія сім’ї складна і заплутана. Водночас вона глибока та зворушлива.

У такий спосіб Селеста Наґ досліджує розкол між культурами в одній родині і розкриває шляхи, які допомогають близьким зрозуміти один одного.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *