Мішель Уельбек припинив промоцію роману «Покора»

charlie

Відомий французький письменник Мішель Уельбек припинив промоцію свого нового роману, в якому панує тема про іслам. Про це повідомив літературний агент письменника Франсуа Самюельсон. 

За словами літературного агента, письменник вражений загибеллю у стрілянині 7 січня 2015 року в редакції «Charlie Hebdo» («Шарлі Ебдо») свого друга, економіста Бернара Маріса.

Замість того, щоб проводити презентації роману, Мішель Уельбек виїхав з Парижа «на природу, до снігу» – про це повідомило видавництво «Flammarion», яке видало новий роман письменника.

Нагадаємо, що 7 січня 2015 року почався продаж роману Мішеля Уельбека «Покора». Дія роману відбувається 2022 року. За сюжетом Партія мусульман Франції після закінчення другої каденції Франсуа Олланда перемагає у президентських виборах. Далі іслам поширюється всією Європою. Наратор у романі – університетський викладач, перед яким стоїть вибір, чи приймати іслам.

Роман «Покора» уже можна назвати скандальним – його антиісламська позиція спровокувала гарячі дискусії.

Обкладинка сатиричного тижневика «Charlie Hebdo» від 7 січня містила карикатуру на Мішеля Уельбека, а в самому номері було чимало сторінок, присвячених роману «Покора».

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *