Вийшов перший номер українського альманаху «Das ist fantastisch!»

Das ist fantastisch!

Радісна подія сталася у Клубі любителів україномовної фантастики. Вийшов перший номер українського альманаху «Das ist fantastisch!» 

Перший випуск «Terra cossacorum», як повідомляють організатори, присвячено козацькій фентезі. Покищо альманах в онлайновому варіанті, в PDF. Чи побачить він світ на папері покаже час. А поки що ознаймитися з ним можуть усі,хто бажає.

Видання вийшло цікавим і насиченим, аж на 105 сторінок. Є інтерв’ю, ексклюзивні статті і багато цікавих оповідань, як від авторів, що вже були відмічені вітчизняними та навіть закордонними нагородами у галузі фантастики, мають власні книги, так і від авторів-початківціів.

Почитати альманах можна тут: https://sites.google.com/site/uafclub/zurnal/das-ist-fantastisch

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

 1. Микола сказав:

  Копіювання вказаного сайту https://sites.google.com/site/uafclub/zurnal/das-ist-fantastisch і перенесення його до рядка пошуку не спрацьовує. Відкривається безліч назв сайтів, тільки не цього, перепрошую.

  1. Alisa сказав:

   Дивно, в мене все показує… Можливо, ось це посилання приведе Вас? https://sites.google.com/site/uafclub/home/novini/vijsov1-jnomeralmanahudasistfantastisch

   1. Микола сказав:

    Перше число альманаху “Дас іст фантастіш” пречудове!!! Насамперед, за змістом, творчим наповненням, розмаїтістю авторських доробків. Та й оформленння не відстає, на висоті!
    Якщо поточного року передбачається створити ще хоч одне число, то, думається, треба його занести до каталогу передплатних видань на друге півріччя і добре про це просповіщати увесь читацький загал України — хочби там, де реклама обійдеться дешевше. А загалом періодичність його бачиться не рідше разу на квартал. Принаймні, бажано.
    (По другому посиланню потрібний сайт відкрився без проблем. Щиро дякую за підказку!).

    1. Alisa сказав:

     Рада, що сподобалось, Миколо. Альманах дійсно вийшов пречудовий, за що велика подяка Клубові любителів україномовної фантастики.

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *