Книжка «Гра у вóйнушку» Баси Джанікашвілі відтепер є доступною в е-форматах

20140913-IG4U8600+++

Перше за роки Незалежності українське видання роману сучасного грузинського автора Баси Джанікашвілі «Гра у вóйнушку» відтепер доступне в е-форматах. 

Електронну книжку можна придбати або читати в е-бібліотеках на Google play, Amazon, iTunes, у бібліотеці Кассіопея та почитати фрагменти на ресурсі Google Books.

Нагадаємо, що допрем’єрна презентація українського видання книги відбулася ще 10 квітня 2014 року за підтримки Посольства Грузії в Україні в Києві в рамках «Книжкового Арсеналу», а друкований наклад з’явився на початку осені.

Роман, що починається на іронічно-реалістичній ноті, раптом перетворюється на абсурдну трагедію, якою є будь-яка справжня війна, зокрема й та, що точиться сьогодні в Україні. На тлі внутрішньої сімейної війни між подружжям Дарчія несподівано розпочинається війна між державами — російсько-грузинська війна 2008 року. І в обох війнах важливу ролю відіграє десятирічний син подружжя — Гівіко.

У цьому тексті межа між реальним і віртуальним простором просто зникає. Читач сам вирішує, чи герої роману — учасники реального конфлікту, чи персонажі комп’ютерної гри у вóйнушку.

Е-книга Баси Джанікашвілі «Гра у вóйнушку» доступна за цими посиланнями:

http://store.kassiopeya.com/product_info.php?products_id=1418

https://itunes.apple.com/us/book/gra-u-vojnusku/id966604732?l=ru&ls=1&mt=11

http://www.amazon.com/dp/B00THG4UMW

https://play.google.com/store/books/details?id=-i-aBgAAQBAJ

http://books.google.com/books/about?id=-i-aBgAAQBAJ

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *