У Києві вперше відбудеться світовий фестиваль Kyiv Comic Con

dff2f7b-840-620

У кінці травня – на початку червня чекайте у столиці на перший український фестиваль Kyiv Comic Con! На ньому зберуться поціновувачі популярної культури, фантастики, коміксів тощо. Про це повідомляє Platfor.ma

Comic Con – фестиваль, що вже понад 40 років збирає поціновувачів популярної культури у Сан-Дієго (США). Зараз аналогічні фестивалі щороку проходять по всьому світу: США, Канада, Франція, Великобританія, Німеччина, Італія,  Польща, Австралія, Індія, Японія – в кожному великому місті, де є шанувальники фантастики в усіх її різноманітних проявах.

Саме неймовірна атмосфера цих фестивалів надихнула організаторів на ідею проведення Kyiv Comic Con – першого київського фестивалю популярної культури.

На фестиваль планують запросити цікавих гостів: письменників, акторів, художників, гейм-дизайнерів та всіх, хто пов’язаний зі створенням дивовижних світів та історій. Тут відбудуться покази та обговорення кіноновинок та кінокласики, турніри з відео та настільних ігор, майстер-класи зі створення коміксів та написання історій.

Також в межах фестивалю буде створено спеціальний market place для профільних магазинів сувенірної продукції та іграшок, а для дітей планують організувати ігровий майданчик та інтерактивні освітні заходи.

Бюджет фестивалю формується за допомогою Спільнокошту, тому організатори кличуть усіх бажаючих допомогти грошима в організації фестивалю. Зібрані кошти використають для інформаційної підтримки фестивалю, створення сайту, оформлення простору та виготовлення сувенірів.

У разі успіху проекту організатори планують проводити такий фестиваль щороку.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *