Те, що боліло протягом року. Видавництво «Кальварія» готує нову книжку Руслана Горового, народжену у Facebook

2

27 березня виповнюється рівно рік, як режисер і письменник Руслан Горовий розпочав у Facebook свій проект «Казки на ніч». Практично щодня він писав невеликі історії-новелки, які вбирали в себе прожите за день, враження від особливих зустрічей, телефонних розмов або спілкування з бійцями чи волонтерами під час поїздок в зону АТО. Від Майдану й до війни в серці лишається багато різного, і це нам із вами ще потрібно навчитися переживати без нових втрат. 

Триста п’ятдесят перша казка закриє цілий рік життя та ФБ-проект. Натомість в роботу піде книжка «Казки на ніч. Те, що боліло протягом року». Втім книжка не буде простим копіюванням ФБ-текстів, як це робилося в аналогічних випадках. До збірки увійдуть відібрані тексти, які доповнюватимуть фото або інші ілюстрації.

«Цього вечора вийде триста п’ятдесят перша казка, яка закриє цілий рік життя. — пише на своїй Facebook сторінці Руслан Горовий. — Як і для всіх нас, рік був для мене дуже непростим. Прийшла велика біда ім’я якій війна. Я втратив кількох дуже дорогих людей, і постарів неначе не на рік, а на ціле життя.

І все ж, крім болю, як фізичного так і душевного, цей рік приніс мені дуже багато. Дав розуму, нових знайомих і друзів. Навчив витримці і стриманості. Я почав більше слухати і аналізувати, а ще зрозумів, що більше ніколи не відкладатиму на завтра дві речі: можливість зустрітися з дорогою мені людиною і зробити будь-яке добре діло.

Сьогодні рівно рік, як я опублікував першу «казку на ніч» на Фейсбуці. Через пару днів я написав другу, ще через кілька третю і потім вже почав робити це щодня».

 

Руслан Горовий — журналіст, головний режисер «Магнолія-ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», письменник, поет і режисер короткометражних фільмів, за останній рік — волонтер АТО. Автор п’яти виданих книжок короткої прози, низки документальних і художніх фільмів, музичних кліпів і купи гарних пісень

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

  1. Admin сказав:

    Цікаво, коли простіше писати? В спокійні часи чи в буремні?

    1. Alisa сказав:

      Думаю, після буремних 🙂

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *