Прем’єра книги «Лише секунда»

Imidz

У суботу, 25 квітня, відбудеться перша офіційна презентація одного з найцікавіших дебютів 2015 року.

В рамках Книжкового Арсеналу видавництво «Кальварія» і співзасновник простору Freud House та викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs) Олексій Геращенко презентуватимуть новинку: сучасний місткий роман про вибір і переоцінку цінностей «Лише секунда»

Арт-презентація буде короткою, але насиченою. Музичну матеріалізацію книжки здійснюватиме композитор і виконавець, учасник проекту експериментальної музики Supremus, електронно-акустичного гітарного дуету Big Second і Ensemble Nostri Temporis Дмитро Радзецький зі своєю 10-ти струнною MIDI Радз-гітарою, яка поєднує в собі класичну гітару, електро-гітару, акустичну бас-гітару і синтезатор.

Сторінки книжки «оживуть» голосом чарівної та загадкової співзасновниці проекту НІЧНА ВАРТА. Новий формат Аліни Кропачової.

А що саме робитиме художник Максим Рибалко, дізнаються лише ті, хто прийдуть на Книжковий Арсенал.

Петро Мацкевич, засновник і керівник видавництва «Кальварія»: Коли людина бізнесу та фінансів має уяву, образність мислення, ставить філософські запитання та шукає відповіді на них, тоді виходить ось такий роман. Ти ніколи з першого прочитання не зрозумієш, чим же він так приваблює, тягне дочитати до кінця, а потім уявляти, як же воно там далі… поза сторінками. Ти перетворюєшся на героя цієї історії, ти сперечаєшся з кожним написаним рядком або усміхаєшся… Простота і загадковість історії, впізнаванні сумніви та радощі і… дивні сенси, які ти у цій книзі знаходиш для себе сам. Приходьте на першу офіційну презентацію книги, буде гарно і цікаво, як мовиться: і серцю, і розуму.

Тамріко Шолі, письменниця, блогер: Сучасній українській літературі бракує інтриги та незвичних точок зору. Книга «Лише секунда» — яскрава спроба виправити цю ситуацію. Спочатку ви просто слідкуєте за думками головного героя, що опинився у край незвичних подіях, а потім починаєте сильніше за нього шукати відповідь. Чи вдасться?..

Приходьте:

Зал «Папір» Книжкового Арсеналу (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12).

Початок — о 12-00.

Вхід на презентацію — вільний. На територію Мистецького Арсеналу — за умовами простору.

Сонячного настрою!

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *