Акунін продав британцям права на екранізацію книг про Фандоріна

4866767

Відтепер герой творів Бориса Акуніна буде говорити англійською мовою.

Письменник Григорій Чхартішвілі (Борис Акунін) на своїй сторінці в Facebook розповів, що серію його книжок «Пригоди Ераста Фандоріна» надалі буде екранізовувати британське телебачення.

«Оскільки російські телеканали <…> геть втратили інтерес до подальших екранізацій «Пригод Ераста Фандоріна», я уклав контракт із британцями. Тож Erast Petrovich тепер буде говорити на екрані не російською, а англійською», – пояснив письменник.

За словами Чхартішвілі, в пілотний сезон повинні ввійти телеадаптаціі трьох романів: «Смерть Ахіллеса», «Статський радник» і «Коронація». Письменник виступить на проекті консультантом.

Згідно з умовами договору письменник не розкриває ні бюджету проекту, ні назви телеканалу, що взявся за «Фандоріна», проте зізнається в любові до британського історичного серіалу і каже, що обраний телеканал відрізняється «сильною і честолюбною» командою.

Перший телесеріал за мотивами книг про пригоди геніального сищика Ераста Фандоріна «Азазель» вийшов 2002 року. Міні-серіал «Турецький гамбіт» вийшов 2006 року.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *