Книжка і кіно

Cover-1.indd

Доки завершуються зйомки фільму, майбутні глядачі вже можуть читати книгу.  

За кілька днів на полицях книгарень з’явиться книжкова новинка від львівського видавництва «Кальварія» «Казка Старого Мельника» Сергія Ухачевського з ілюстраціями Юлії Стахівської.

Як відомо, зараз також завершуються зйомки однойменного фільму — першого українського фентезі — за сценарієм Сергія Гаврилюка. За словами режисера Олександра Ітигілова, це буде стереофонічний 2D-фільм із широким використанням видовищних ефектів, але головне, чим приваблюватиме стрічка — неймовірна концентрація акторських талантів. У «Казці Старого Мельника» задіяні такі актори як: Олексій Богданович, Олексій Вертинський, Ірма Вітовська, Володимир Горянський, Анна Кошмал, Олег Примогенов, Ада Роговцева, Остап Ступка, Наталя Сумська, Валентин Томусяк, Анатолій Хостікоєв та інші.

Це — українська казка про перемогу добра над злом, події якої розгортаються в часи князя Острозького. Головні герої несподівано для себе стають Воїнами Світла та, попри неймовірну потугу темних сил, звільняють рідну землю від ворожої нечисті й повертають людям мир і спокій. Тут є Старий Мельник і хлопчаки, які полюбляють слухати його історії; відважний бурсак Миколка і чиста серцем Христина; Лісова Князівна і лісовик Буркотун; сварлива молодиця Параска Забрьоха та її чоловік Іван; а також песиголовці, повітрулі, вовкулаки, хухи та інша гидь нечестива.

Сюжет Казки, як і має бути, досить простий: до родового маєтку повертається герой війни пан Адам. Він застає рідну землю в біді. Поки його не було на батьківщині, там облаштувалися песиголовці та повітрулі. Чорні сили намагаються знищити усе живе і вільне. Люди, звірі, рослини об’єднується, аби перемогти зло. Здається, що подолати песиголовців і повітруль неможливо. Але завдяки впевненості у перемозі світла, любові, мужності та наполегливості головних героїв Христини та Миколки ця історія закінчується щасливо.

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *