Вийшла друком збірка «Світильник Джека»!

a9268a1502b6

«Світильник Джека» вийшов!

Тепер під час святкування Геловіну Вам точно не буде нудно! Коло запаленого гарбуза Ви зможете почитати збірку моторошних історій, вона вийшла симпатична, маленька, акуратна. Вийшла в кишеньковому варіанті, тож і читати зручно, і оформлення класне. Книга вже є в кількох інтернет-магазинах, наприклад, у Books.com.ua

Також книгу можна замовити за адресою hellowin_ua@ukr.net
Ціна: 45 грн.

Хотілося б відзначити, що засновниками збірки – Олександром та Надією Дмитровськими, – а також редактором Оксаною Бондаренко і художником Іваном Дубровським було зроблено надзвичайну роботу. Велика пошана і довгих років життя їм за це!
Можна вважати, що «Світильник Джека» – це своєрідне продовження традиції видання «Різдвяних історій» – збірок «страшних і містичних історій» напередодні Різдва, розпочатої Ч. Діккенсом. Католицьке Різдво (25 грудня) збігалося зі скандинавським язичницьким святом Йоль, яке було аналогом Геловіну.

 

Поділитись ланкою в соціальних мережах

коментарі

 1. Симор Гласенко сказав:

  Людям, що приклали працю до появи цієї книжки – тричі “Віват”! Ви – неймовірні! Ненормальні (у хорошому сенсі) фанатики своєї справи. Натхнення Вам і добра!

 2. Олександр сказав:

  Дякуєм за підтримку! Старались для українського читача, який змушений читати чуже. У нас теж є свої “стівени кінги”! “Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь”. Підтримайте збірку і молодих авторів! Ми не ставили комерційних завдань, окрім того, щоб вийти на 0 по вкладенням. Після неї в планах видати збірку “Після опівночі”, яка також не за далекими горами.

 3. Симор Гласенко сказав:

  Ви молодці! Я завжди казав, що такі люди – фанати. Ви отримуєте задоволення від самого процесу, а думка про те, що Ви робите по-справжньому «потрібну, велику і важливу справу» (на відміну від суто споживацького суспільства) – у принципі – єдина Ваша нагорода, не рахуючи безмежної подяки від тих молодих-незнаних авторів, яким Ви даруєте надію і створюєте шанс реалізуватися. Іще раз, прийміть мої вітання і успіхів у Ваші «невдячній» справі. Щиро!
  С.Г.

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *