Світ не такий, яким здається

Andriy

Вийшла перша книга серії науково-фантастичних романів Андрія Крижевського «Лабіринти Евотона» — «Евотон: початок». Вперше новинка була представлена під час Книжкового Арсеналу, а перша презентація за участі Автора відбудеться в рамках літературної програми фестивалю KyivComicCon.

Андрій Крижевський розвіяв парадокс Фермі та дізнався правду про діяльність прибульців на Землі! Інформація, яка століттями трималася в секреті, нарешті, оприлюднена! 10 цивілізацій, 8 планет та більше 30 видів позаземних гаджетів, вигаданих автором «з нуля». А також — цілком реальна теорія походження унікального енергоресурсу, про який люди поки що не здогадуються, хоча він й знаходиться буквально «під руками» та оволодіння яким може повністю змінити світ.

Дізнайтеся про це на першій авторській презентації українського гостросюжетного фантастичного роману «Евотон: початок»!

Андрій Крижевський та видавництво «Кальварія» запрошують любителів фантастики та непізнаного на презентацію книги, яка відбудеться 14 травня 2016 року з 18.00 до 19.00 на полях фестивалю популярної культури Kyiv Comic Con 2016!

P.S. З міркувань безпеки автора прибульцям вхід заборонено!

Про роман

12717873_806704549474575_3777872013296506867_n

Гостросюжетний фантастичний роман «Евотон: початок» розповідає про боротьбу трьох космічних цивілізацій: землян, абсідеумів та патрійців. Між ними точиться безкомпромісна та жорстока війна за енергоресурс, який генерує людина — евотон. Це протистояння може перетворити людей на рабів абсідеумів, але водночас дає землянам шанс вирватись за межі земної гравітації й відкрити наступним поколінням нові можливості та зовсім іншу реальність буття. Але чи вдасться людству скористатись цим шансом?

Книгу доповнює термінологічний словник Всесвіту «Евотон».

Серію «Лабіринти Евотона» ще цього року доповнять книжки: «Евотон: трансформація» — продовження роману «Евотон: початок» і «Евотон: 180» — завершення трилогії «Лабіринти Евотона».

До написання цієї трилогії Автора спонукали власні пошуки відповідей на деякі філософські питання та пошуки бачення свого життєвого шляху в цьому світі.

«Природньо, що в своїх творах я закладаю певною мірою свій світогляд, певне своє уявлення світу. І я, звісно, борюся з якимись моментами несправедливості, тими проріхами в світі, які, на мій погляд, існують, — говорить Андрій Крижевський в інтерв’ю для проекту «НЛО: Нові обличчя Одеси». — Але я ніколи не нав’язую читачу свою точку зору. І в книгах я намагаюся писати таким чином, щоби уникнути нав’язування. Але. Звісно, я пропоную читачу якусь картину світу і сподіваюсь, що читач знайде для себе і цікаві думки, які допоможуть йому в особистісному розвитку».

Автор розповідає про історію появи серії, про книгу та про те, що таке Евотон.

Про Автора

Андрій Крижевський

Корінний одесит. За фахом — юрист, спеціалізується у сфері податкового та цивільного права. У літературі дебютував 2013 року. Автор серії фантастичних романів «Лабіринти Евотона»: «Евотон: початок», «Евотон: трансформація» і «Евотон: 180». Член Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури. Лауреат літературної премії «Гілка золотого каштана» (2015)

Контакти для запитів

тел.: +380(68)943-67-93, pr@calvaria.org.ua

тел.: +380(50)372-92-00, ksena@msbrand.net

Поділитись ланкою в соціальних мережах

Залишити відповідь

Щоб прокоментувати, відрекомендуйтеся за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *