«ЗАЧАЄНИЙ ЖАХ»: новий конкурс горор-оповідань!

ДЕСЯТЬ ПОЛОЖЕНЬ

про

2dyWgMq

«Життя – страхітлива річ…»
(Говард Філіпс Лавкрафт)

1. Новий конкурс горор-оповідань присвячений творчості Говарда Філіпса Лавкрафта. Мета конкурсу: популяризувати творчість Лавкрафта, підтримати жанр горор, а також активізувати творчість українських авторів у сфері піджанру «лавкрафтівські жахи». Детальніше дізнатися про цей піджанр горору можна у Вікіпедії, де є статті українською, польською, російською та англійською мовами, й ознайомившись із творчістю Говарда Філіпса Лавкрафта.

2. Тематика вказана у назві конкурсу. Це має бути зачаєний жах.

3. Увага! Жодного епігонства, жодних Ктулху, Дагонів та інших персонажів із класики! Ми прагнемо оригінального – авторського – бачення й досвіду, ми прагнемо не повторення того, що вже було написано колись, а нових темних «міфів» та історій у межах піджанру «лавкрафтівські жахи». На противагу страху перед відомими всім упирями, перевертнями та відьмами піджанр «лавкрафтівські жахи» – це насамперед психологічний страх перед чимось невідомим, грандіозним, новим… це космічний жах.

4. Прийом творів на конкурс здійснюється з 1 серпня 2016 року. Дедлайн: 30 листопада 2016 року. Оголошення переможців: 30 грудня 2016 року.

5. Вимоги до конкурсних оповідань: обсяг – від 5 000 знаків із пробілами до 40 000 знаків із пробілами, кегль 12 (Times New Roman), інтервал – 1,5; .doc, .docx. Відступи абзаців мають формуватися за допомогою віконця «Абзац» – «Перший рядок» у документі Ворд, а не за допомогою клавіші «Tab». Діалоги персонажів та весь текст у творі мають бути з ТИРЕ «—», а не з маркером для списку. Перед назвою оповідання у документі «Ворд» надавайте коротку біографію (5-10 речень) і контактні дані (e-mail і телефонний номер), ця інформація не буде публікуватися на сайті, але може знадобитися для зв’язку з авторами. Твори мають бути непублікованими ніде раніше. Мова оповідань – ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКА!

6. Надсилати твори для конкурсу необхідно на: stos-ua@yandex.ua із позначкою в темі листа «Конкурс». Від одного автора приймається до двох конкурсних оповідань.

7. Усі конкурсні твори публікуватимуться в новій категорії «Конкурс 2016», яку можна побачити в колонці зліва нагорі.

8. Нагорода – найкращі оповідання після редагування будуть запропоновані видавництвам. Чудова новина для авторів! Літературна агенція «Acris» візьметься за промоцію збірки оповідань від конкурсу «Зачаєний жах»!

9. Склад журі може змінюватися. Поки що до нього увійшли:

  1. Вікторія Гранецька – лауреатка літературної премії «Коронація слова» 2011 року, письменниця, автор книг «Тіло ТМ», «Мантра-омана», «Щасливий» тощо;
  2. Сашко Завара – письменник, рецензент, автор романів «IQ = FAQ (Іcторія Хворого розуму)», «Ката-моргана (Апокаліпсис уже завтра)»;
  3. Олександр Артамонов – представник окультного журналу «Апокриф» в Україні, філософ-традиціоналіст, досліджує творчість Г.Ф. Лавкрафта; переклади творів Лавкрафта, зроблені Олександром, друкувались у журналі «Всесвіт»;
  4. Дудка Катерина – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
  5. Українець Остап – філолог, перекладач Г.Ф. Лавкрафта (тритомник Видавництва Жупанського);
  6. Любов Кривуца – співзасновниця літературної агенції «Acris».
  7. від журналу «Стос» – Аліса Гаврильченко, редактор.

10. Журнал «Стос» не приймає неякісні, незавершені твори, а також твори з великою кількістю помилок у тексті.

З побажаннями залишитися серед живих,

Лавкрафтівські жахи2