Контакти
Шановні автори, критики, перекладачі та читачі! Надіслати відгуки, побажання і рукописи можна на е-mail: stoslitmag@gmail.com

Загальні вимоги до авторських творів:

  • приймаються ті твори, що раніше не публікувалися в інтернеті;
  • твір надсилайте у форматі текстового редактора Word (.doc), кегль 12 (TimesNewRoman), інтервал одинарний;
  • у документі має бути інформація про автора: прізвище та ім’я (псевдонім, якщо він є); населений пункт; електронна адреса;
  • приймаються лише ті твори, що написані українською мовою;
  • у темі листа вказуйте ту категорію, до якої відносяться Ваші твори: “Проза”, “Поезія”, “Драматургія”, “Переклади”, “Критика, есе”, “Події”, “Без категорії”.

 

НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ: неякісні, незавершені твори, твори на політичну і релігійну тематику, а також твори з великою кількістю помилок у тексті. Адміністрація зберігає за собою право на відмову в публікації твору без пояснення.

 

Проза

Приймаються оповідання, новели, повісті, романи тощо (оскільки повісті й романи великі за обсягом, вони можуть публікуватися частинами).

Поезія

Від одного автора приймаємо до 10 віршів або 1 поему раз на місяць. Якщо Ви хочете опублікувати більше творів, сміливо надсилайте ще для наступних місяців.

Драматургія

Раз на місяць приймається до 5 драматичних творів від одного автора. Якщо Ви хочете опублікувати більше творів, сміливо надсилайте ще для наступних місяців.

Переклади

Переклади приймаються тільки з оригіналами. Стільки, скільки зможе надіслати сам перекладач.

Критика, есе

Приймаються есе, рецензії, анотації, відгуки на книги, огляди літератури.

Події

Приймаються новини літературного світу, інтерв’ю з авторами, повідомлення про літературні конкурси, статті про письменників. Пам’ятайте: приймається те, що раніше не публікувалося в інтернеті.

Увага! Прийняті твори не видаляються в жодному разі! Тож відмовки «Я передумав» тощо не спрацюють.

 

Натхнення Вам і нових ідей!